Korisnik:
Lozinka:
Ispis statistike od 14. 8. 2012.

EKOLOŠKA PORUKA

NAJBOLJA ŠKOLA

NAJLJEPŠA ŠKOLA

RECI NE NASILJU

EKORAZGLEDNICE

MOJA ŠKOLA - EKOŠKOLA

6.6.2012.g. trajnu
Zelenu zastavu podiže
učenica Morana Belović

Učenička zadruga Lipa I

E-upisi
RASPORED ZVONJENJA

NATJEČAJI I SL.

Osnovna škola 22. lipnja

Sisak, Franje Lovrića 27

KLASA:112-01/20-01/02

URBROJ: 2176-19-20-1

Sisak, 14.02.2020.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87./08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16712, 86/12, 26/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18) i programa projekta „Rukom pod ruku“ dobivenog preko „Otvorenog poziva Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenika s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim  i u srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, ravnateljica Osnovne škole 22. lipnja, Sisak raspisuje

ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

1.   Pomoćnik/ica u nastavi- 1 izvršitelja/ica na određeno, nepuno radno vrijeme, 28 sati tjedno

u OŠ 22. lipnja, Sisak, Franje Lovrića 27, 44000 Sisak

Uvjeti:

-  kandidat trebaja ispunjavati uvjete sukladno članku 8. Pravilnika o pomoćnicima u nastavi i stručnim komunikacijskim posrednicima (NN 102/2018):

- završeno najmanje četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje,

- završeno osposobljavanje i stečena djelomična kvalifikacija

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve zakonom propisane dokumente izdane od nadležnog tijela kojima se dokazuje navedeno pravo  kao i druge zakonom utvrđene dokaze koji su potrebni za ostvarivanje navedene prednosti pri zapošljavanju , a koja se ostvaruje u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( u daljnjem tekstu: Zakon)  trebaju dostaviti dokaze iz stavka 1. članka 103.  Zakona. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva nadležnog za branitelje  na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava na prednost pri zapošljavanju je:

Uz vlastoručnu potpisanu prijavu za natječaj, kandidati moraju priložiti:

-  životopis,

-  presliku domovnice

-  presliku dokaza o stručnoj spremi,

-  presliku potvrdnice o završenoj edukaciji za pomoćnika u nastavi i stečenim kompetencijama,

- presliku uvjerenja nadležnog suda da protiv te osobe nije pokrenut kazneni postupak (ne starije od     6 mjeseci)

- elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje- potvrda o podacima evidentiranim u     bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Osnovna škola Osnovna škola 22. lipnja, Franje Lovrića 27, 44000 Sisak (dalje: Škola), tijekom predmetnog natječaja, u svojstvu voditelja obrade sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka, prikuplja i obrađuje osobne podatke kandidata sadržane unutar dokumentacije dostavljene sukladno uvjetima natječaja, te ih zadržava u skladu s rokovima određenima zakonskim propisima, i nakon toga trajno uništava, odnosno, ukoliko je primjenjivo, vraća kandidatima. Za ostvarivanje svojih prava na uvid u vlastite osobne podatke, kandidati mogu podnijeti zahtjev pisanim putem na adresu Škole ili osobnim dolaskom u Školu u radno vrijeme radnim danom, kojom prilikom će Škola provjeriti identitet podnositelja zahtjeva sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka. Za sva pitanja u vezi zaštite osobnih podataka kandidati se mogu obratiti izravno Službeniku za zaštitu podataka Škole pisanim putem na adresu Škole.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Kandidati prijavljeni na natječaj obvezni su u roku propisanom natječajem dostaviti dokumentaciju jer u suprotnom njihova prijava neće biti pravovaljana i izuzet će se iz natječajnog postupka.

Natječajna dokumentacija se ne vraća kandidatima.

Prijave s dokazima o ispunjenju uvjeta dostavljaju se na adresu:

Osnovna škola 22. lipnja,  Franje Lovrića 27, 44 000 Sisak s naznakom „ Za natječaj“

Rok za podnošenje prijava je od 14. veljače do 22. veljače 2020. godine.

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJA BITI ĆE VIDLJIVA NA WEB STRANICI ŠKOLE.

Ravnateljica škole:

Azra Rađenović v.r.

objavio: AZRA RAĐENOVIĆ   datum: 14. 2. 2020.

Instalirajte Office 365
na svoje računalo pa ćete
brže pristupati Teams-u.

KALENDAR 2020./21.

e - Dnevnik

Klik na poveznicu

EU CODE WEEK

VIRTUALNA

KNJIŽNICA

Posjetite klikom na sliku

E-lektire (CARNet)

Klikni ovdje.

ZAŠTITIMO DJECU NA INTERNETU

NA INTERNETU

GIK-ovi

GIK - 2020./21.

DOS

DIGITALNI OBRAZOVNI SADRŽAJI

KURIKULUMI

PRIJEDLOZI

DOS u nastavi
Namijenjeno UČITELJIMA!
Digitalne obrazovne sadržaje (DOS) koristim u nastavi:

Udžbenici 2020./21.

.

UPISI u SŠ

EDUTORIJ

DABAR (Bebras)

PseudoDabar (za vježbu)

Kalendar 2019./20.

kliknite  na sliku ili ovdje
Izmjene kalendara!

Treba li vratiti zaključivanje ocjena na polugodištu?

PREPORUKE

Stari most

YouTube kanal OŠ 22.lipnja

Novi kanal (2013./14.)

Uradci učenika (2012./13. god.)

Sisak kakav želim

CARNet obavijesti

HITNO - Upozorenje - širenje "WannaCry" ransomwarea (13.5.'17.)

HITNO - Smjernice za zaštitu od "WanaCry" ransomwarea (15.5.'17.)

OBAVIJESTI od CARNet-a

VREMENIK